O nas

Teorię znajdziesz w książkach. Podejmując z nami współpracę, możesz liczyć na nasze biznesowe doświadczenie. Strategiczne podejście do rozwoju, marketingu i sprzedaży kursów.

Olga i Michał Wilczyńscy

Jak pomagamy?

Jesteśmy pierwszymi w Polsce wydawcami branżowego magazynu biznesowo-marketingowe dla branży edukacyjnej, autorami książki o sprzedaży kursów w social mediach „Zarabiaj więcej”, organizatorami Konferencji Lider Branży Edukacyjnej oraz twórcami kursów online.

Kim jesteśmy?

Olga i Michał Wilczyńscy otworzyli swoją pierwszą firmę w wieku 20 i 23 lat z 50 złotymi w kieszeni. Obecnie są jednymi z czołowych specjalistów w Polsce w dziedzinie budowania i zarządzania markami edukacyjnymi. Charyzmatyczni mówcy, którzy występują na wielu scenach w Polsce. W ich portfolio są takie marki jak: Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon, Lider Branży Edukacyjnej, jezykowo. org – nauka niemieckiego online, platforma KIVO do zarządzania szkołami oraz Akademia Leona. Wygłaszają prelekcje i prowadzą kursy oraz konsultacje dla 2500 osób rocznie. Autorzy książki „Zarabiaj więcej”, wydawcy magazynu Lider Branży Edukacyjnej. Są twórcami programów i kursów online.

Lider

Komu pomagamy?

Właściciele szkół

Twój biznes utknął w miejscu? Ilość obowiązków zaczyna Cię przytłaczać? Pomożemy Ci zrobić porządki, ustalić plan działania i uwolnić Twój czas.

Marki edukacyjne online

Chcesz zacząć tworzyć biznes oparty o kursy i lekcje online? Pomożemy Ci ustalić strategię rozwoju marki, plan działania oraz sprzedaży kursów. 

Startujący z biznesem

Jesteś jeszcze na etacie, ale już planujesz przejść na swoje? Pomożemy Ci w pierwszych krokach, ustalimy działania, które pomogą Ci gromadzić potencjalnych klientów.

Gościnne występy

Poznaj nas bliżej i obejrzyj nasze gościnne prelekcje, rozmowy o biznesie, czy też wywiady.

Przygody Przedsiębiorców

Lider Branży Edukacyjnej

Co mówią o wydawcach?

Nasze kursy

Uczymy, jak zarządzać szkołą, sprzedawać kursy w biznesach stacjonarnych oraz online.

Reklama na Facebooku - Kurs Online

Zwiększ liczbę kursantów stacjonarnych lub online

347,00 zł

Dochodowy edubiznes online - Kurs Online

Zbuduj biznes edukacyjny, który nie jest zależny od pracowników. Pracuj do południa i rozwijaj swój biznes online.

990,00 zł

Jesteś zainteresowany konsultacjami?

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0

Strona korzysta z plików cookies. Zobacz więcej informacji w Polityce Prywatności