Konsultacje - umówmy się

Czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim biznesem, konkurencja mocno akcentuje swoją obecność, a o Twojej szkole słychać coraz mniej? Indywidualna współpraca z nami to gwarancja odpędzi na wszystkie twoje problemy, wspólna praca nad rozwojem twojej marki stacjonarnej lub online.

Odtwórz wideo

Dla kogo?

Masz za sobą już nie jeden kurs, szkolenie, ale nie wiesz, jak wdrażać tę wiedzę do biznesu? Od czego zacząć, jak planować, jak sprzedawać lub zastanawiasz się, czy robisz to dobrze?

Konsultacje z nami, to czas na wspólną pracę nad Twoim biznesem, pomożemy Ci podnieść ceny, zredukować ilość godzin w sali lekcyjnej lub zacząć budować markę online.

konsultacje z social media

Jak pomagamy?

Analizujemy

Sprawdzamy, co można usprawnić w Twoim biznesie, analizujemy ceny, formę promocji firmy, czy social media.

Doradzamy

Proponujemy rozwiązania oraz pomysły na usprawnienie placówki. Wspólnie ustalamy plan działania.

Wdrażamy

Wspólnie pracujemy nad wdrożeniem zmian w biznesie, nowych produktów lub kursów online.

Korzyści

„Olga i Michał są fantastyczni, w tym, co robią! Pełen profesjonalizm, same konkrety, dużo cennych informacji i wskazówek. Ich pasja i zaangażowanie, entuzjazm i pozytywna energia dają ogromnego kopa do działania! Bardzo cenne jest to, że dają wsparcie klientom również po zakończeniu szkoleń. Uczestniczyłam w kilku szkoleniach oraz spotkaniach Mastermind i wciąż wracam po więcej! Gorąco polecam!”

Edyta Marcinkowska

 

Za niskie ceny

Boisz się podnieść ceny obecnym kursantom? Razem z nami ustalisz nowe ceny oraz wspólnie  ustalimy, jak poinformować o nich klientów.

Za mało klientów

Marketing firmy edukacyjnej to złożony proces. Wspólnie ustalimy działania marketingowe oraz sprzedaż  Twoich kursów, półkolonii oraz obozów.

Nowa marka online

Nadszedł czas na skalowanie Twojego biznesu, ale nie wiesz jak zacząć?  Ustalimy strategię  plan działania, sprzedaż oraz zdefiniujemy  korzyści Twoich kursów online.

O nas

Firmy edukacyjne, często nie są traktowane jako poważne firmy ze względu na charakter ich usług, ale czym różni się właściciel firmy edukacyjnej od właściciela firmy z nieruchomościami, hotelu, czy pizzerii? Na pierwszy rzut oka, wszystkim, ale jak dokładniej się temu przyjrzeć, to praktycznie niczym. Każdy właściciel firmy, musi zadbać o zespół, marketing, finanse, szkolenia, wizerunek, czy wystrój i charakter swojego biznesu.

Zajmujemy się marketingiem, działaniami w social mediach oraz zarządzaniem w naszych firmach i spółkach: jezykowo.org – nauka niemieckiego online, Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon, KIVO – Platforma do Zarządzania Szkołą, Lider Branży Edukacyjnej – kursy i szkolenia dla Właścicieli Firm. Jesteśmy też organizatorami Konferencji dla Właścicieli Firm Edukacyjnych.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0

Strona korzysta z plików cookies. Zobacz więcej informacji w Polityce Prywatności