Jak zrobić karuzelę na Instagram. Instrukcja.

Czas czytania: 2 min.

Zauważyłaś, że coraz więcej osób publikuje karuzele na Instagramie?

Jak się domyślasz, nie bez powodu, ten format jest teraz popularny. Jak głoszą plotki, to właśnie format karuzeli na Instagramie ma teraz lepsze zasięgi na tym portalu społecznościowym.

Oczywiście, warto wykorzystać ten trend, do zwiększenia zasięgu swojego konta. Przygotowałam dla Ciebie instrukcję krok po kroku, jak samodzielnie stworzyć piękną karuzelę.

W instrukcji założyłam, że nasza karuzela będzie miała 3 kafelki wielkości postu na Instagramie, czyli 1080 na 1080. Jeżeli planujesz większą ilość kafelek, to należy pomnożyć 1080 przez ilość kafelek, np.: 1080 x 4 = 4320.

Karuzele na Instagramie mogą być edukacyjne, zawierać ciekawostki, cytaty lub Twoje produkty.

Ja wybrałam karuzelę produktową.

Mam nadzieję, że moja instrukcja pomoże Ci stworzyć pierwszą karuzelę.

Będzie mi bardzo miło, jak oznaczysz mnie @liderbranzyedukacyjnej w opisie Twojej karuzeli.


Pozdrawiam Cię serdecznie.

#ZarabiajWięcej

Nauczymy Cię sprzedawać w social mediach lekko i bez poczucia wstydu!

Książka, która pomoże Ci zrobić Twój milowy krok w rozwoju firmy, zwiększy liczbę obserwatorów oraz generować wyższe wyniki finansowe.

Michał Wilczyński

Wydawca magazynu Lider Branży Edukacyjnej, autor książki „Zarabiaj Więcej”, specjalista w dziedzinie budowania i zarządzania marką edukacyjną. Otworzył swoją pierwszą firmę w wieku dwudziestu trzech lat z pięćdziesięcioma złotymi w kieszeni. Obecnie jest jednym z czołowych specjalistów w Polsce w dziedzinie budowania i zarządzania markami edukacyjnymi. W jego portfolio są takie marki jak: Ogólnopolski konkurs przedmiotowy Leon, Lider Branży Edukacyjnej, Językowo.org – nauka niemieckiego online, czy też platforma do zarządzania szkołami kivo.pl. Charyzmatyczny mówca. Wygłasza prelekcje i prowadzi kursy oraz konsultacje dla ponad 2,5 tysiąca osób rocznie. Jest twórcą programów i szkoleń online z zakresu rozwoju, działań w social mediach, zarządzania i planowania strategicznego dla właścicieli firm edukacyjnych.

Dołącz do newslettera

Gwarantujemy treści, które otworzą Ci drogę do rozwoju Twojego edu biznesu stacjonarnego lub online.

Nasz Blog

Mogę Cię również zainteresować poniższe artykuły

Pewność siebie w biznesie

Czas czytania: 6 min. Pewność siebie u przedsiębiorców bywa różnie postrzegana. Często mówi się, że osoby otwarte, które bardzo szybko nawiązują kontakty z

Strona korzysta z plików cookies. Zobacz więcej informacji w Polityce Prywatności